Súťaž MEET & GREET s Martinom Škrteľom

 

Viac ako dekádu sme boli súčasťou profesionálneho, ale aj súkromného života legendy nielen  slovenského futbalu, Martina Škrteľa. Aj keď futbalovú kariéru oficiálne ukončil a rola našej medzinárodnej futbalovej agentúry už naplnila svoje poslanie, vzťah, ktorý sme si za tie roky vybudovali bude už navždy. Sme nesmierne šťastní, že jeho futbalová kariéra ako aj mnoho zo súkromného života budú zachytené vo filme, ktorý len nedávno dokončil režisér Petr Větrovský. Vo filme budete vidieť a počuť aj zástupcov našej agentúry. 

Spojenie kvalít režiséra Větrovského, ktorý má na svojom konte filmy o bojovníkovi MMA Attilovi Véhgovi, či o českom futbalovom reprezentantovi Janovi Kollerovi ako aj životný príbeh Martina prinášajú do kín skvelý film, ktorý nie je určený len futbalovým fanúšikom.

V kinách ho bude možné sledovať od 28. septembra 2023. Prekvapením je predpremiéra na štadióne Malatinského v Trnave, ktorá bude 10. septembra o 19:30 a podľa informácií, ktoré máme, to bude veľký zážitok.

*** SÚŤAŽ ***

 

My pre Vás pripravujeme súťaž o 10 V.I.P. lístkov GREET & MEET, ktoré obsahujú voľný vstup na predstavenie ako aj stretnutie a fotografiu s Martinom. 

PODMIENKY SÚŤAŽE

  • daj follow nášmu profilu na Instagrame
  • zdieľaj príspevok o súťaži vo svojom story
  • tagni v komente kamoša, s ktorým by si film chcel vidieť

Súťaž spustíme 28. augusta a bude prebiehať na našom profile, na sociálnej sieti INSTAGRAM. Trvať bude 7 dní a výhercov, ktorých bude 5 (každý výherca získa dve vstupenky) vyžrebuje 4. septembra Martin Škrteľ.

 

Najnovšie správy