Top Camp pre naše mladé talenty bol pre nás veľmi silným zážitkom

V dňoch 24.6. až 27.6.2022 zorganizovala agentúra STARS & FRIENDS top camp pre hráčov vekovej kategórie 14 - 17 rokov.

Úžasné štyri dni v nádhernej tatranskej prírode v nás zanechali veľa príjemných emócií a veríme, že rovnako to cítili aj chlapci.

Stretli sme sa na mieste nášho pobytu, v krásnom rodinnom rezorte CEDER v Tatranskej Lomnici. 39 talentovaných hráčov z rôznych klubov, 8 členný organizačný tím a mnoho vzácnych hostí. 

Piatok sme mali relaxačný, chlapci si užili bazén, wellness a domácu kuchyňu. Večer nás navštívil Dominik Greif, brankár klubu RCD Mallorca. Porozprával aj o svojich futbalových začiatkoch, kariére, zraneniach. Chlapci boli zvedaví na veľa vecí a Dominik ochotne odpovedal na všetky otázky. Bola to veľmi príjemná a informáciami nabitá diskusia. Dominik s nami absolvoval aj túru na Skalnaté pleso.  

foto1

Čas strávený na túre sme vymenili za prednášky so špecialistom na výživu športovca Matejom Suchárekom a skúseným fyzioterapeutom Petrom Spišiakom, ktorý sa chlapcom venoval celý pobyt. Hovorili spolu najmä o prevencii zranení a regenerácii a konzultovali konkrétne zranenia.

Sobotný večer sme strávili na spoločnej slávnostnej večeri. Skvelé jedlo, príjemná atmosféra, veľa rozhovorov a zábavy. Dorazil aj Juraj Kucka a diskusia s ním bola naozaj výživná. Fotenie s chlapcami a autogramiáda boli zážitkom.

foto2

Chlapci absolvovali aj tréning na futbalovom ihrisku v krásnej scenérii v Tatranskej Lomnici. Po tréningu nasledoval relax, aby sa mohli plne sústrediť na mediálny workshop s novinárom Braňom Závodským z rádia Expres. Svet futbalu má aj iné rozmery ako je ihrisko alebo lopta a informácie z mediálneho prostredia sú pre chalanov veľmi dôležité. Novinári, rozhovory, tlačové besedy, paparazzi, médiá, aj s týmto sa futbalista počas kariéry stretáva a treba byť pripravený.

foto3

Kemp ukončil majiteľ agentúry Karol Csontó. Nech by bol akokoľvek vyťažený, nevynechal by stretnutie s chlapcami. O živote našej agentúry, futbale, skautoch a agentoch by nikto nerozprával zaujímavejšie ako on. 

foto4

Celý kemp na fotografie zachytil profesionálny fotograf Tomáš Mlynárik a že to budú krásne fotky už dnes vieme a tešíme sa na ne. Odchádzali sme naplnení zážitkami, dobrou náladou a veľmi spokojní. Okrem lásky k futbalu nás spája mnoho ďalších vecí. Odhodlanie, drina, priateľstvo. Takí sme my v našej agentúre a takí sú aj naši hráči. Tešíme sa na kemp 2023, ale najmä na čas, ktorý nás spoločne na futbalovej ceste čaká.

Ďakujeme rodičia, ďakujeme chlapci, ďakujeme všetkým, ktorí kemp spravili výnimočným!

Tím STARS & FRIENDS

 

Najnovšie správy