Najrýchlejší gól v histórii Slovenska

Druhý kvalifikačný zápas slovenskej reprezentácie proti Lichtenštajnsku priniesol našim chlapcom víťazstvo 3 :0 a tak potvrdili druhé miesto v tabuľke skupiny J.

Všetky góly padli v pvých desiatich minútach. Ten prvý padol v historickom rekorde, v 8 sekunde zápasu, o ktorý sa postaral Dávid Hancko. V 3. minúte pridal Ondrej Duda a v 8. Róber Mak.

GRATULUJEME!

Tabuľka skupina J / 12.9.2023

Chalanov čakajú ešte štyri duely, teda o ničom nie je rozhodnuté, ale našliapnuté má slovenský tím naozaj slušne. Najbližšie to bude duel PORTUGALSKO : SLOVENSKO, 13.10.2023 na ihrisku súpera a 16.10.2023 LUXEMBURSKO : SLOVENSKO rovnako, v súperovom prostredí.