Najlepším hráčom Niké ligy je Juraj Kucka
Zdroj foto: TASR

 

Najlepším hráčom aktuálneho ročníka futbalovej Niké ligy sa stal hráč našej agentúry a náš priateľ Juraj Kucka. Tridsaťsedemročný stredopoliar majstrovského ŠK Slovan Bratislava vyhral anketu prvýkrát v kariére. Okrem hlavnej ceny získal aj cenu fanúšikov.

My sa s cenou absolútne stotožňujeme. Za komplexný prístup, systematickú prácu, osobnosť a výkony, si toto ocenenie Juraj rozhodne zaslúžil. Bez pochýb medzi zásadnú oporu Slovana, ktorý získal šiesty majstrovský titul v rade a prebojoval sa do play off o osemfinále Európskej konferenčnej ligy.

Juraja sme sa bezprostredne po skončení udeľovania cien opýtali na pocity.

"Bol som prekvapený a zároveň poctený. Tieto ocenenia sú pre mňa obrovskou motiváciou. V nasledujúcej sezóne budem opäť na sebe makať, aby som dokázal, že je to zaslúžené. Ako tím sme mali super sezónu aj v Európe. 6x po sebe majstrovský titul v našej najvyššej lige, ukazuje na silu Slovana a som rád, že som súčasťou práve tohto klubu. Verím, že nadchádzajúca sezóna bude ešte úspešnejšia. Ďakujem všetkým, ktorí sa akokoľvek podieľajú na mojom úspechu."

ŠK Slovan Bratislava získal aj ďalšie dve ceny, objav sezóny Nino Marcelli a najlepší tréner Vladimír Weiss st.

G R A T U L U J E M E

Nový ročník Niké ligy 2024/2025 odštartuje zápasmi úvodného kola 26.-28.7.2024.

 

Najnovšie správy

Je známe kto pocestuje na EURO 2024

Tréner slovenskej futbalovej reprezentácie Francesco Calzona predstavil konečnú nomináciu 26 hráčov na Majstrovstvá Európy 2024 v Nemecku.

8. jún 2024