Najbližšie reprezentačné zápasy

 

Tento týždeň sa tešíme na štyri reprezentačné zápasy.

Vo štvrtok 12.10. o 18:00 si s Poľskom zmeria sily naša U21 v prípravnom zápase na ME 2025. Zápas sa odohrá v Košickej futbalovovej aréne, vstupenky kúpite TU

V základnej nominácii sú z našej agentúry na zozname: Samuel Bagín (AS Trenčín) a Sebastian Kóša (FC Spartak Trnava)

***

V piatok 13.10. o 15:45 sa zas v druhom prípravnom zápase stretnú 18 roční reprezentanti s rovesníkmi z Poľska. Hrať sa bude na ihrisku súpera, na štadióne Miejski Stal (Rzešov).

V základnej nominácii sú z našej agentúry na zozname: Pavol Kuťka (FK Železiarne Podbrezová) a František Kóša (MŠK Žilina).

***

Piatok 13.10. bude patriť aj mužstvu A, ktoré cestuje na odvetný kvalifikačný zápas ME 2024 do Portugalska. Výkop je plánovaný na 20:45, hrať sa bude na štadióne  Estádio do Dragao v Porte.

V základnej nominácii sú z našej agentúry na zozname: Michal Tomič (Slavia Praha) a Juraj Kucka (Slovan Bratislava).

***

V sobotu 14.10. o 14:30 odohrajú 19 roční reprezentanti prípravný zápas proti Švédsku. Hrať sa bude na ihrisku DAC Academy v Dunajskej Strede.

V základnej nominácii sú z našej agentúry na zozname: Timotej Hranica (MŠK Žilina), Nikolas Brandis (AS Trenčín), Tadeáš Hájovský (AS Trenčín), Milan Šimon Rehuš (TSG 1899 Hoffenheim), Andy Masaryk (FK Pohronie) a Lukáš Mikulaj (AS Trenčín).

 

Držíme palce slovenskému futbalu.

Najnovšie správy