Najbližšie reprezentačné zápasy

 

Tento týždeň sa tešíme na štyri reprezentačné zápasy.

Vo štvrtok 12.10. o 18:00 si s Poľskom zmeria sily naša U21 v prípravnom zápase na ME 2025. Zápas sa odohrá v Košickej futbalovovej aréne, vstupenky kúpite TU

V základnej nominácii sú z našej agentúry na zozname: Samuel Bagín (AS Trenčín) a Sebastian Kóša (FC Spartak Trnava)

***

V piatok 13.10. o 15:45 sa zas v druhom prípravnom zápase stretnú 18 roční reprezentanti s rovesníkmi z Poľska. Hrať sa bude na ihrisku súpera, na štadióne Miejski Stal (Rzešov).

V základnej nominácii sú z našej agentúry na zozname: Pavol Kuťka (FK Železiarne Podbrezová) a František Kóša (MŠK Žilina).

***

Piatok 13.10. bude patriť aj mužstvu A, ktoré cestuje na odvetný kvalifikačný zápas ME 2024 do Portugalska. Výkop je plánovaný na 20:45, hrať sa bude na štadióne  Estádio do Dragao v Porte.

V základnej nominácii sú z našej agentúry na zozname: Michal Tomič (Slavia Praha) a Juraj Kucka (Slovan Bratislava).

***

V sobotu 14.10. o 14:30 odohrajú 19 roční reprezentanti prípravný zápas proti Švédsku. Hrať sa bude na ihrisku DAC Academy v Dunajskej Strede.

V základnej nominácii sú z našej agentúry na zozname: Timotej Hranica (MŠK Žilina), Nikolas Brandis (AS Trenčín), Tadeáš Hájovský (AS Trenčín), Milan Šimon Rehuš (TSG 1899 Hoffenheim), Andy Masaryk (FK Pohronie) a Lukáš Mikulaj (AS Trenčín).

 

Držíme palce slovenskému futbalu.

Najnovšie správy

Ján Ďurica pokrstil svoju knihu pivom a trávou

Bývalý slovenský reprezentant Ján Ďurica, dlhoročný hráč našej agentúry vydal svoju autobiografiu pod názvom Futbalista z Teba nikdy nebude. Od včerajšieho dňa je kniha oficiálne na trhu.

29. november 2023
Slovensko ide na EURO 2024

Slovenskí futbalisti sa kvalifikovali na nadchádzajúce Majstrovstvá Európy 2024, ktoré sa budú konať v Nemecku.

19. november 2023