Juraj Kucka sa vracia na Slovensko


Práve v týchto dňoch a dnes už aj oficiálne sme v úvode letného transferového obdobia zrealizovali prestup hráča Juraja KUCKU do najúspešnejšieho slovenského futbalového klubu ŠK Slovan Bratislava.

JK1

Naša agentúra sprevádzala Juraja Kucku viacerými úspešnými prestupmi. AC Milano, turecký  Trabzonspor, Parma Calcio a rovnako stála pri jeho účinkovaní v Premier lige, v klube FC Watford, kde Kucka pôsobil po odchode z talianskej Parmy. “Aj keď mal možnosť pokračovať, rozhodol sa z klubu FC Watford odísť.”, hovorí Kuckov agent Karol Csontó, s ktorým  hľadali ideálne možnosti pre jeho ďalšiu realizáciu. “Mali sme viaceré možnosti, ale Juraj vyjadril túžbu vrátiť sa na Slovensko. Som presvedčený, že pre klub bude hráčskou ako aj morálnou oporou.”

JK2

Ako sám Kucka hovorí: “Bude úžasné byť po 13 rokoch v zahraničí opäť doma. Na Slovensku som s futbalom začal a som presvedčený, že to, čo som sa naučil v zahraničných kluboch zúročím v našej najvyššej futbalovej lige.“

35 ročný skúsený futbalista sa s klubom ŠK Slovan Bratislava dohodol na dvojročnom kontrakte. Je stále vo forme a teší sa na spoluprácu s trénerom Vladimírom Weissom. Sme radi, že aj túto cestu absolvujeme spoločne.

Držíme palce Juraj!


Najnovšie správy