Matej Moško zimnou posilou FC Košice!

22-ročný Matej Moško sa stal hráčom FC Košice dva týždne pred začiatkom súťaže, keď o svojich kvlitách presvedčil trénera FC Košice v 3 prípravných zápasoch.

„Matej má skúsenosti z ligy, keď hral v Zlatých Moravciach, hoci na jeseň mal výpadok. Stále je to perspektívny mladý hráč, pre klub je to transfer do budúcna. Želám si, aby sa mu jar vydarila a zostal tu dlhšie. Je dobre stavaný stopér, dobrý hlavičkár, nebojí sa súbojov. Parametre má presne také, aké sa vyžadujú od stredného obrancu,“ dodal na margo Moška košický kouč, Vukušič.

„Skúseností a zápasov mohlo byť aj viac, avšak k športu patria zranenia, ktoré človek nedokáže ovplyvniť. Už som to chcel zabaliť, ale kvôli pár ľuďom som tak neurobil. Spätne som im za to vďačný, že som to práve vďaka nim celé neskončil. Teraz som tu a som pripravený pomôcť Košiciam k postupu do Fortuna ligy. Mesto má svoju futbalovú históriu, malo svoje úspechy a teraz sa nový klub snaží dostať späť hore. Máme ambíciu postúpiť a my hráči urobíme všetko pre to, aby sa to splnilo.“ doplnil Matej.


Najnovšie správy