Bojnický rodák Juraj Kucka je ďalším Slovákom v anglickej Premier League.

Juraj Kucka mieri na ostrovy. Jeho transfer do Premier League zrealizovala Agentúra Stars&Friends.

Tridsaťštyri ročný stredolpoliar a dlhoročný reprezentant SR Juraj Kucka sa stal novou posilou anglického FC Watford. Bývalý hráč Pražskej Sparty, tureckého Trabzonsporu a talianskych klubov zo série A-FC Janov, AC Milano a naposledy už vypadnutej Parmy Calcio mieri do jednaj z najťažších líg sveta - anglickej Premier League. S FC Watford sa dohodol na 2 ročnom kontrakte.

"Zahrať si v anglickej Premier League bol vždy môj sen a preto sa veĺmi teším, že sa mi to teraz podarilo. Nikdy nie je neskoro a to platí aj pri futbale.Bude to pre mňa veľká zmena a na túto výzvu sa veľmi teším. Každá suťaž má svoje špecifiká a ja som vľmi rád, že po nezabudnuteľných rokoch strávených v talianskej sérii A, kde som sa toho veľa naučil a futbalovo vyzrel budem mať skúsenosť aj s ostrovným futbalom," dodal Juraj Kucka.

Juraj je skúsený hráč so skvelou futbalovou kariérou. Preto jeho prestup do anglickej Premier League považujem za zaslúžené vyvrcholenie jeho úspešnej kariéry a futbalovej snahy, ktoré celé roky predvádza na ihrisku. Som presvedčený, že Juraj bude so svojimi bohatými futbalovými skúsenosťami pre anglický Watford prínosom," zhodnotiľ Karol Csontó, ktorý celý transfer realizoval.

Najnovšie správy