Dominik Greif mieri do jednej z najlepších líg sveta- Španielskej La ligy

Dvadsaťtri ročný talentovaný reprezentačný brankár ŠK Slovan Bratislava, Dominik Greif, mieri na Malorku. Na 5 ročnom pôsobení sa dohodlo s prvoligovým španielskym klubom Real Club Deportivo Mallorca, S.A.D.

RCD Mallorca je ambiciózny klub, ktorého cieľom bol návrat do La Ligy a to sa im podarilo. "Dúfam,že budem mať veľa príležitostí pomôcť klubu v naplnení jeho cieľov. Už sa na to veľmi teším", povedal Domino.

"Pre Dominika bol ďalším jasným krokom v kariére odchod za novými skúsenosťami,kedže svojimi výkonmi už dávno prerástol našu domácu ligu. Dominik má pred sebou skvelú budúcnosť špičkového brankára a veríme, že práve jeho prestup do RCD Mallorca ho k nej posunie bližšie", zhodnotil agent Karol Csontó, ktorý celý transfer realizoval spolu s Romanom Vojtekom.

" Malorka sa nevzdala myšlienky zrealizovať tento transfér. Celý polrok intenzívne monitorovala situáciu okolo Dominika. Som rád, že druhý pokus vyšiel a teraz sa nám už podarilo dotiahnuť transfer do úspešného konca. Celá táto transakcia má okrem toho, že Dominika posúva do svetového futbalu aj výborné finančné parametre vzhľadom na zložitosť aktuálnej situácie na trhu súvisiacej s pandémiou," doplnil Roman Vojtek.

 

Najnovšie správy