Z Luxemburska s vydretými tromi bodmi

Prvý polčas sme naozaj hrali príšerne. Neprihrávali sme si, zlyhávala obrana, lopta od nás doslova odskakovala a urobili sme veľa technických chýb. Hrozila nám aj penalta, ale systém VAR rozhodol, že sa kopať nebude,  Ale podstatné je, že sme sa v druhom polčase zmobilizovali a dokázali sme vyhrať. Druhý polčas bol jednoznačne v našej réžii.

Včerajší kvalifikačný zápas na ME2024 sa nakoniec skončil jednogólovým víťazstvom našej reprezentácie. Získané tri body nás posunuli veľmi blízko k postupu na EURO. LUXEMBURSKO : SLOVENSKO / 0 : 1. Jediný gól našej reprezentácie strelil 13. minút pred koncom zápasu Dávid Ďuriš.

Najbližšie odohráme v rámci kvalifikácie domáci zápas proti Islandu (16.11.2023), ktorý včera nadelil súperovi z Lichtenštajnska štyri góly.

Gratulujeme a držíme palce na ceste na EURO 2024!